فروشگاه اینترنتی ای خرید
02188929314
چطور پرینتر های قدیمی را به پورت USB متصل کنیم؟ | اتصال پرینتر قدیمی به USB | تبدیل usb به پارالل | تبدیل USB به 25 پین ماده |

چطور پرینتر های قدیمی را به پورت USB متصل کنیم؟

چطور پرینتر های قدیمی را به پورت USB متصل کنیم؟

در دنیای امروزی تکنولوژی هر روز شاهده اتفاقات و تکنولوژی های جدیدی هستیم که همراه شدن با این تکنولوژی های ممکن است هزینه زیادی بر روی دست ما بگذارد و ممکن است مجبور شویم تا دستگاههای جدید را تهیه کنیم و از آن ها استفاده کنیم. حتما شما هم پرینتر های قدیمی را به یاد می آورید که پورت 25 پین یا پارالل دارند و برای اتصال به کامپیوتر مورد نظر از این نوع پورت استفاده میکنند ولی در سیستم های جدید و لپ تاپ ها و مادربردهای جدید شما این پورت را نمیتوانید بیابید و برای استفاده میبایست از پورت USB بهره ببرید. اگر شما این نوع پرینترها را در اختیار دارید حتما از خود میپرسید که چطور میتوان این نوع پرینتر را به سیستم های جدید متصل کرد. در این مقاله سعی میکنیم تا مبدل هایی نظیر تبدیل usb به پارالل ، تبدیل USB به 25 پین ماده را به شما معرفی کنیم که این نوع کار را انجام میدهند پس با ما همراه باشید. 

اتصال پرینتر قدیمی به USB

چطور پرینتر های قدیمی را به پورت USB متصل کنیم؟ | اتصال پرینتر قدیمی به USB |

پورت USB در زمان معرفی به بازار تکنولوژی یکی از بهترین و منعطف ترین پورت های موجود در بازار بود که میتوانست انواع مبدل های دیجیتالی را به یکدیگر تبدیل کند و انقلابی در دنیای مبدلهای دیجیتالی بوجود آورد. این پورت میتواند انواع دستگاههای دیجیتالی را به یکدیگر تبدیل کند و به نوعی در دسته پورت های پرکاربرد قرار میگیرد که بر روی تمامی مادربردها و لپ تاپ ها و نیز دستگاههای دیجیتالی یافت میشود. 

شما میتوانید برای اتصال پرینتر های قدیمی دارای پورت پارالل از تبدیل های پارالل به USB استفاده کنید که تنوع بسیار بالایی دارند و میتوانند پرینتر های قدیمی را از طریق پورت USB به سیستمهای گوناگون متصل کنند. این نوع مبدل ها در انواع مختلف سیم دار و بدون سیم ارائه میشوند که در ادامه چند مدل از این نوع تبدیل ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

تبدیل usb به ۲۵ پین ماده پارالل

این محصول یک مبدل 25 پین مادگی به پارالل میباشد که میتواند انواع دستگاههای مختلف نظیر پرینتر های قدیمی دارای این پورت 25 پین را از طریق پورت USB به کامپیوتر های جدید و یا لپ تاپ ها متصل کند. برای استفاده از این تبدیل USB به 25 پین ماده شما نیاز به نصب درایور خاصی ندارید و فقط کافی است تا اتصال را برقرار کنید. این محصول دارای یک کابل به متراژ تقریبی 1.5 متری است و میتواند به راحتی اتصال بین دستگاه و کامپیوتر را برقرار کند. جنس بدنه و کابل این محصول از نوع مرغوب و با کیفیت است و در دراز مدت آسیبی به آن وارد نمیشود. این مبدل 25 پین به USB یکی از انواع مبدل های موجود است که میتواند برای اتصال مناسب باشد و میتوانید از طریق کلیک بر روی لینک نام محصول این مدل را خریداری کنید.

تبدیل usb به 25 پین ماده پارالل | مبدل پارالل به USB | قیمت تبدیل 25 پین مادگی | خرید تبدیل usb to 25db | فروشگاه اینترنتی ای خرید

تبدیل دوسر USB به ۲۵ پین و پارالل

محصول دیگری که به شما میخواهیم معرفی کنیم نوعی پرکاربرد از این نوع تبدیل ها است که دارای دو سر پارالل و 25 میباشد و به نوعی شما با خرید یک محصول میتوانید از هر دو مبدل پارالل و 25 پین استفاده کنید. این تبدیل دو سر USB به 25 پین و پارالل در حقیقت در یک طرف پورت USB دارد که به سیستم مورد نظر متصل میشود و در طرف دیگر پورت پارالل و 25 پین دارد که میتونید به هر نوع دستگاهی متصل کنید. با خرید این محصول خیال خود را از پورت مربوطه راحت خواهید کرد و میتوانید بدون نیاز به نصب هیچگونه درایوری این اتصال را برقرار کنید و از این مبدل بهره ببرید. جنس بدنه و کابل این محصول از نوع با کیفیت و مرغوب است و در هنگام استفاده اشکالی در دستگاه بوجود نخواهد آمد. برای تهیه این محصول میتوانید بر روی نام بالا کلیک کنید. 

تبدیل USB به RS232 | مبدل USB به RS232 | تبدیل پارالل به usb | تبدیل usb به پارالل | مبدل USB به پورت سریال یا 25 پین | فروشگاه اینترنتی ای خرید .

تبدیل USB به پارالل

محصول دیگری که به شما میخواهیم معرفی کنیم تبدیل USB به پارالل یا تبدیل پارالل به USB میباشد که این مبدل از یک کابل به متراژ تقریبی 1.5 متر به همراه سری USB و سری پارالل تشکیل شده است و میتواند انواع پرینتر های قدیمی دارای پارالل را به پورت USB کامپیوتر متصل کند. این مبدل از یک کابل شیلد دار تشکیل شده ایت و جنس بدنه و سری ها از نوع مرغوب و با کیفیت تشکیل شده است. برای استفاده از این محصول نیاز به نصب درایور ندارید و بصورت PLUG & PLAY میباشد و با اتصال میتوانید این ارتباط را برقرار کنید. استفاده از این کابل برای اتصال پرینتر های قدیمی به کامپیوتر های فاقد پورت پارالل توصیه میشود و میتواند بسیار کاربردی باشد. برای تهیه این محصول میتوانید بر روی این لینک کلیک کنید.

تبدیل usb به parallel | تبدیل یو اس بی به پارالل | قیمت کابل تبدیل usb به parallel | خرید مبدل پارالل به USB | فروشگاه اینترنتی ای خرید .

محصولاتی که در این مقاله به شما معرفی کرده ایم هر کدام قابلیت هایی داشتند که میتوانند برای اتصال پرینتر های قدیمی به پورت USB مورد استفاده قرار بگیرند و این کار را برای شما انجام دهند و به نوعی به شما در اتصال این نوع پرینتر ها به کامپیوتر های جدید کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
حساب کاربری من
وبلاگ